Paslaugos ir kainos

Klasikinis viso kūno masažas

Klasikinis masažas - tai viena seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų sveikatai gerinti. Tinkamas žmonėms, kurių raumenys nuolat įsitempę ir kuriems stiprus masažas gali būti skausmingas.

Klasikinis viso kūno masažas rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, profilaktiškai osteochondrozės, artrito, nugaros, kaklo skausmui gydyti, esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, sergant stuburo ir sąnarių ligomis, jaučiant įtampą, nuovargį, stresą, depresiją, nemigą. Taip pat šis masažas rekomenduojamas intensyviai sportuojantiems žmonėms, po didelių fizinių krūvių, nes po masažo išnyksta nuovargis, pasišalina pieno rūgštys iš raumenų, padidėja raumenų tonusas bei audinių elastingumas.

Klasikinio masažo poveikis: pagerėjusi viso organizmo kraujotaka ir limfos tekėjimas, pagreitėjusi medžiagų apykaita, padidėjęs raumenų darbingumas. Taip pat atsinaujina odos funkcijos, nuo jos paviršiaus greičiau pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, skatinama ląstelių regeneracija, suaktyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla. Šis masažas atpalaiduoja raumenis, lengvina streso pojūčius, šalina toksinus, mažina skausmą, stiprina imuninę sistemą, didina organizmo atsparumą ligoms, sugrąžina ramybės jausmą, harmonizuoja energijos tekėjimą kūne.

Kaina: 60 min - 40 Eur, 90 min - 50 Eur.

Masažas kliento namuose

Esant poreikiui galiu atvykti į namus. Atsivežu visą reikalingą įrangą. Atliekami masažai suteiks harmonijos, nuims nuovargį bei raumenų blokus. Masažas gali būti puiki dovana arba tiesiog atsipalaidavimas po sunkių darbų.

Kaina: 90 min - 60 Eur, 120 min - 70 Eur.

Profilaktinis masažas

Profilaktiniai masažai naudingi normaliai organizmo veiklai palaikyti, sveikatai stiprinti, senėjimo procesams stabdyti. Profilaktiniai masažai rekomenduojami pacientams, kurie atlieka pilną masažo kursą (10 masažų). Profilaktinis masažas gali būti:

 • viso kūno masažas (bendrasis);
 • dalinis masažas.

Viso kūno masažas stiprina sveikatą, nuima stresą ir nervinę įtampą, stabdo senėjimo procesus, sumažina raumenų spazmus ir įtampą - sumažina skausmą, atpalaiduoja, sustiprina imunitetą. Bendras kūno masažas nėra giluminis, todėl labiausiai veikia odą ir poodį, pagerindamas prakaito ir riebalinių liaukų veiklą, odos kvėpavimą, didina raumenų darbingumą, aktyvina organizmo kraujotaką, greitina medžiagų apykaitą. Tai atpalaiduojamo pobūdžio, teigiamas emocijas keliantis, švelnus masažas, be jokių stiprių maigymo elementų, kurie taikomi atliekant gydomuosius masažus.

Dalinis profilaktinis masažas - kai dėmesys kreipiamas į atskiras kūno dalis: nugarai, stuburui, kojoms, galvai, pečiams ar kitoms kūno vietoms.

Kaina: 60 min - 40 Eur, 90 min - 50 Eur.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas

Atpalaiduojantis viso kūno masažas tinka norintiems visiškai atsipalaiduoti, pailsėti. Ši gili relaksacija stabdo centrinės nervų sistemos fiziologinius procesus, ir padeda pasiekti sveikam miegui artimą būseną, kuomet išlaisvinami itin efektingai su stresu kovojantys, laimės hormonais vadinami endorfinai. Masažo metu atpalaiduojami raumenys, mažėja įtampa, dėl to pagerėja žmogaus fizinė ir psichinė sveikata: suaktyvėja kraujotaka, medžiagų apykaita, visas organizmas sveiksta ir jaunėja. Masažas padeda atsikratyti streso, nuovargio, teigiamai veikia miegą, gerina nuotaiką ir didina darbingumą. Po masažo atslūgsta nugaros, galvos skausmai, atsipalaiduoja raumenys, išnyksta spazmai, atkuriamas sąnarių judrumas, atsistato organizmo funkcijos po traumų, lūžių, sutrenkimų. Reguliarus masažas stiprina imunitetą, gerina miegą, mažina galvos skausmus, suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą.

Šio masažo poveikis - atsipalaiduosite ir turėsite puikų emocinį bei fizinį pagrindą drąsiai ir ramiai sugrįžti į kasdienį savo gyvenimo ritmą.

Kaina: 60 min - 40 Eur, 90 min - 50 Eur.

Karštų akmenų masažas

Karštų akmenų masažas savo terminę energiją persmelkia giliai į raumenų audinius, juos atpalaiduodami, stimuliuodami mikrocirkuliaciją, ląstelių atsinaujinimą, metabolinius procesus, atkurdami audinius, tokiu būdu masažuotojui yra lengviau išmasažuoti sustingusius raumenis.

Akmenys išdėliojami ant refleksogeninių zonų, taip pat atveriamos čakros - stimuliuojami energetiniai kūno centrai, kurie padeda klientui atgauti energetinę pusiausvyrą. Masažuojama įvairaus dydžio ir įvairios formos akmenimis, pašildytais iki tam tikros temperatūros.

Šiais laikais šiluma tampa vienu iš gydymo metodų. Žinoma, kyla klausimas, kodėl karštų akmenų masažas, tiksliau, šilumos pasiskirstymo, poveikis jaučiamas visame kūne? Odoje yra begalė receptorių, kurie net menkiausius pojūčius perneša visais nervų kanalais iki pat smegenų. Be to, dėliojant karštus akmenis ant refleksogeninių zonų, poveikis jaučiamas visose organizmo sistemose.

Šis masažas veikia visas fiziologines ir psichines žmogaus funkcijas, palengvina lėtinius nugaros ir kaklo skausmus, detoksikuoja, giliai atpalaiduoja visą kūną, suteikia harmonijos ir ramybės būseną. Po masažo dar 2-3 dienas lydi gera nuotaika, jėgų antplūdis, darbingumas ir vidinis ramumas.
Masažo nauda:

 • Teigiamai veikia širdies, kraujagyslių ir kvėpavimo sistemą.
 • Atkuria odos tonusą, elastingumą ir vandens balansą.
 • Stimuliuoja centrinės ir vegetatyvinės nervų sistemos veiklą.
 • Mažina raumenų skausmus, bei šalina nuovargį ir įtampą.
 • Gerina medžiagų ir limfos apykaitą.
 • Pagreitina toksinų pašalinimą.
 • Pagerina miegą.

Kaina: 90 min - 50 Eur.

Keturių rankų masažas

Keturių rankų masažas - neįprastas ir nepamirštamas potyris. Dviejų masažuotojų rankų judesių ritmas sukuria nepakartojamą jausmą, kuris toks malonus, kad Jūs trumpam atsidursite virš realybės ribų, jausite labai gilų atsipalaidavimą, pamiršite laiką, erdvę ir visus kasdienius rūpesčius. Masažo metu yra atpalaiduojamos atskiros kūno dalys, ritmingi judesiai sujungiami į bendrą "kūno piešinį", juntamas nesvarumo jausmas bei pasineriama į meditacinę būseną. Taip pat subalansuojama harmonija tarp sielos ir kūno, todėl sumažėja įtampa ir pašalinami emociniai blokai. Masažuotojai savo energiją atiduoda kiekvienai kūno dalelei - kiekvienas prisilietimas turi savo reikšmę, todėl visi judesiai subalansuoti bei energetiškai pozityvūs.

Masažo metu naudojamas aromatingas aliejus maitina odą, o švelnūs, lėti bei tolygūs masažuotojų judesiai pašalina susikaupusią įtampą, sumažina stresą ir pagerina vidinę Jūsų savijautą.

Tai puiki dovana Sau arba Jūsų artimiausiam žmogui!

Kaina: 60 min - 70 Eur, 90 min - 80 Eur.

Aromaterapinis masažas

Aromaterapinis masažas skirtas tiems, kas ieško atsipalaidavimo ir poilsio. Šio masažo metu pasiekiama gili ramybė, atsipalaiduoja ir stiprėja visas organizmas, mažėja stresas, įtampa, gerėja nuotaika ir darbingumas, mažėja galvos ir raumenų skausmai, gerėja rankų ir šąlančių kojų kraujotaka, sušvelninami peršalimo simptomai.

Aromaterapinio masažo metu yra naudojami įvairių masažo technikų deriniai. Eteriniai aliejai įsigeria į kūną per odą, taip pat įkvepiami masažo metu. Be to, natūralūs augaliniai aliejai minkština, drėkina odą, tolygiai paskirsto šilumą, suteikia jai blizgesio ir atsparumo, neleidžia nusausėti, daro ją tampresnę, elastingesnę, padeda išvengti pirmalaikio senėjimo.

Aromaterapinio masažo poveikis:

 • gerina kraujo ir limfos cirkuliaciją;
 • atpalaiduoja raumenis;
 • tonizuoja, maitina odą;
 • skatina medžiagų apykaitą ir organizmo detoksikaciją;
 • mažina skausmus;
 • spartina sveikimą;
 • šalina stresą, mažiną vidinę įtampą;
 • skatina gilesnį savęs pažinimą ir suvokimą, savęs priėmimą.

Kaina: 60 min - 40 Eur, 90 min - 50 Eur.

Medaus masažas

Medus ir masažas - dvigubas saldumo ir palaimos mišinys. Jeigu nesate alergiškas bičių gaminiams, ši terapija kaip tik Jums. Masažas su natūralia ir daugybę šimtmečių vertinama priemone - medumi, padeda greičiau pasveikti sergančiam ir dar labiau sustiprina sveiką žmogų.

Meduje esantys vitaminai, amino ir aromatinės rūgštys bei kitos svarbios veikliosios medžiagos padeda esant įvairiems negalavimams bei stiprina organizmo atsparumą. Medus ir kiti jo produktai švelniai gydo uždegimus, malšina skausmą, stimuliuoja imuninę sistemą ir net reguliuoja svorį.

Tad masažo ir medaus derinys išties yra veiksmingas bei padeda sustiprinti ir susigrąžinti sveikatą. Be to, tai puiki odos grožio puoselėjimo priemonė. Masažo su medumi poveikis:

 • Aktyviai gerina kraujotaką net ir giliausiuose odos bei raumenų sluoksniuose. Tokiu būdu audiniai ir vidaus organai tinkamai aprūpinami deguonimi bei kitomis svarbiomis medžiagomis.
 • Skatinama detoksikacija ir aktyvinamas toksinų pasišalinimas. Tai daro teigiamą poveikį gerai savijautai ir svoriui.
 • Medus puoselėja, maitina, drėkina ir lygina odą. Ji tampa švelni, elastinga ir stangresnė.

Masažą su medumi galite rinktis net jei esate visiškai sveikas, tai suteiks Jums dar daugiau jėgų ir harmonizuos nervinę sistemą.

Kaina: 90 min - 50 Eur.

Anticeliulitinis masažas

Anticeliulitinis masažas - tai ypač efektyvus kovos su celiulitu būdas, taikomas tam tikrų probleminių sričių - šlaunų, sėdmenų ir pilvo - netolygiam poodiniam sluoksniui mažinti. Masažas atliekamas naudojant specifinius gilius masažo judesius, padedančius pašalinti celiulitą, suskaidyti riebalines medžiagas ir tokiu būdu sumažinti kūno apimtis. Anticeliulitinio masažo metu oda įšildoma, skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka, šalinamos toksinės medžiagos iš organizmo, oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama.

Kaina: 60 min - 40 Eur, 90 min - 50 Eur.